Potkáváme je dnes a denně. Jakmile se ráno probudíme, zpravidla stiskneme vypínač, abychom doma měli světlo, zasuneme do zásuvky šňůru od varné konvice a za chvíli již jdeme snídat. Aniž bychom si většinou uvědomili, s jak zastaralými elektroinstalačními prvky jsme to právě manipulovali.
A stejně lhostejně přistupujeme k zásuvkám a vypínačům třeba i na pracovišti, případně kdekoliv jinde. Používáme je naprosto rutinně a už nás vlastně ani nenapadne zamyslet se nad tím, nemohly-li by být tyto prvky vlastně hezčí a lepší.
Což by mohly. Jak už to poznali nebo poznávají ti, kdo se rozhodli radikálně zútulnit svůj domov. Protože ti, kdo si zařídili domov jako klícku, velice často dospěli ke zjištění, že má tento stále ještě vadu na kráse. A touto vadou jsou právě zásuvky a vypínače.

zásuvky

A kdo to zjistil a sháněl se po něčem lepším, skončil nakonec u https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/. Což byla a je logická volba, protože právě tato světoznámá firma nabízí zásuvky a vypínače, které se od těch dodnes běžně užívaných liší pomalu jako nebe a dudy.
V případě těchto moderních prvků se totiž jedná o dokonalost, jíž se nemůže pochlubit nikdo z konkurentů. Jedná se totiž o vysoce modulární řadu UNICA, jež má jednotné modulární strojky a zároveň i celou řadu různých barev a barevných kombinací a různých designů.

stará zásuvka

Člověk si tu tak může vybrat přesně to, co bude na jím zvoleném místě dobře vypadat, a to bez nutnosti starat se o to, bude-li to možné rovnou použít nebo si to bude žádat nejednu dodatečnou úpravu.
Stačí si zvolit vhodnou barevnou kombinaci a design, a to při zachování stejného strojku, a použití už vůbec nic nebrání. Protože lze nalézt a použít různé tvary i barvy rámečků, přesně ty, jež se do toho kterého prostředí hodí.
Což lidem nikdo jiný nenabídne.
A je tak jenom na zákazníkovi, vsadí-li právě na toto. Nebo raději dál bude se znechucením zírat na zásuvky a vypínače staré.