Podívejte se, můžete být podnikatelem, nebo můžete vykonávat vyšší manažerský post, a určitě se Vám bude hodit tiskařská společnost, která nabízí velmi rozmanité služby.
Nevěříte? Tak si představte, co všechno byste na těchto postech potřebovali.

kalkulačka
 
1.    Určitě by Vám mezi jinými doklady neměla chybět vizitka s Vašimi údaji.
2.    K denní spotřebě tiskovin patří také různé bloky, hlavičkový papír, nebo desky, a to vždy s logem Vaší firmy.
3.    Reklamní kalendáře pro Vaše obchodní partnery by se také jistě hodily.
4.    Musíte také propagovat produkty, které nabízíte, proto nesmí chybět ani katalogy, ani letáky.
5.    Svým zaměstnancům, nebo podřízeným můžete věnovat bonusy v podobě dárkových poukazů na produkty, které produkujete.

tiskárna
 
Sami vidíte, že možností na využití služeb tiskařské společnosti je bezpočet.
 
A to není všechno
 
Navíc můžete zadat vlastní proporce a nechat si vytvořit originální grafické návrhy, které budete mít šité na míru! Online kalkulace tisku Vás uvede během chvilky do obrazu, kolik finančních prostředků budete muset vynaložit na získání, například 100 kusů brožur.
 
Vědět téměř okamžitě, kolik peněz budete na reklamní letáky potřebovat, je služba k nezaplacení. Zadáte počet kusů, vyberete si papír, na kterém byste je chtěli mít vytištěné, vyberete si barevnost, skládání a kdovíco ještě a poté jediným stiskem budete mít jasno v konečné ceně. Online kalkulačka tisku Vám ukáže konečnou sumu.
 

data
Služeb může nakonec využívat kdokoliv
 
Dokonce nemusíte být podnikatelem, nebo pracovníkem na vyšším pracovním postu, abyste nemohli využívat polygrafických služeb.
Můžete si nechat vytisknout i vstupenky, nebo divadelní či festivalové programy. Jen je dobré vědět, na koho se obrátit.