Nedovedete si bez něj představit den, je takřka Vaší pravou rukou, spojením se světem, díky němu víte, kolik je hodin a jaký je den … Váš telefon! Ale co když si kvůli Vaší chvilkové nepozornosti nedobrovolně zaplave? Takových situací je bezpočet!
smartphone v dlaních
ZÁCHOD
Dáte si mobil do zadní kapsy džínsů, na toaletě si stáhnete kalhoty a šup! Už se koupe.
KOUPELNA
Vy se koupete a někdo zrovna zavolá. Než po mobilu sáhnete, ruce si osušíte, ale on stejně nějakým záhadným způsobem vyklouzne!A ejhle, zase se ten nebožák nedobrovolně koupe!
KUCHYNĚ
Stojíte nad dřezem a máte v plánu kouknout se na nějaký po čertech dobrý recept a najednou žbluňk! Parťák se zas topí!
VENEK
Mobil si dáte do kabelky spolu s lahví vody, přičemž víčko nějak netěsní a Vy si najednou uvědomíte, že Vám z kabelky kape voda. Uvnitř se ubohý přístroj zase topí!
rozdělaný mobil
            V takových případech Vás hned polije horko a začnete horentně počítat, kolik tisícovek Vám právě uplavalo. Není třeba ale úplně propadat panice. Něco se dá zachránit vždycky! Záleží samozřejmě na tom, jestli jste jen zmokli při průtrži mračen nebo zda telefon lovíte ze dna bazénu, ale … něco se snad udělat dá.
Zasáhněte rychle!
Když už Vám mobil do té louže spadl, lamentováním už nic nespravíte. Spíše zachovejte chladnou hlavu, přístroj vyndejte, v rámci možností osušte, vyndejte akumulátor a SIM kartu. Někdy jde přístroj rozebrat až na prvotiny, někdy to nejde, v takovém případě vyhledejte specializovanou pobočku. Hlavně nikdy bezprostředně po nehodě se nesnažte přístroj zapnout. Většinou to nejde a spíše mu ublížíte!
Domácí zbraně!
Když se Vám nechce běhat bůhví kde, nasaďte domácí munici! Vezměte vysavač s dlouhou hubicí a vnitřek mobilu vysajte! NIKDY NEPOUŽÍVEJTE FÉN! Ten jen zažene vodu hlouběji dovnitř přístroje. A rozžhavené topení a mikrovlnka také nepomohou!

Utopený mobil – trochu drahý špás?
Ohodnoťte příspěvek