Robota má doma takřka každý. Hlavně kuchyně je těmito pomocníky někdy doslova zahrnuta. I na robotický vysavač už si mnoho lidí zvyklo a používají jej ve velkém. Ale takový klasický mop jakoby stále odolával duchu moderní společnosti. Můžete mít doma sebevíc ultramoderních vylepšováků, ale na starý dobrý mop nedáte dopustit. Zatím. Až si konečně většina planety uvědomí, že existuje i robotický mop, bude zas o kousek blíže době, kdy úklid už bude záležitostí stroje, nikoli tou jeho.
zelený mop
Existuje mnoho důvodů, proč odložit starý mop a vytírání přenechat robotovi!
Například:
1.      Vytírání nikoho nebaví! Zdá se to až neuvěřitelné, ale lidé skutečně radši umyjí nádobí nebo vyžehlí, ale jakmile dojde na vytírání, všem se stáhnou koutky úst nevolí. Ať tak či tak, konec otravného vytírání máte takřka na dosah! Pořiďte si robotický mop a můžete trávit čas mnohem záslužnějšími činnostmi, popřípadě si můžete v klidu zalenošit.
 
2.      Vysává a vytírá zároveň!Je skoro těžké tomu uvěřit, ale jeden malý přístroj skutečně zvládne obě dvě činnosti najednou. Nejdřív vysaje (ačkoli je fér podotknout, že některé opravdu velké chuchvalce prachu před sebou tak trochu zoufale hrne), a poté hned vytře. Prostě krásná čistá práce, a hlavně – bez nutnosti Vašeho přičinění!
 
3.      Přichází do kontaktu pouze s čistou vodou!Při klasickém vytírání umyjete jednu místnost a když se posléze podíváte do kbelíku, co vidíte? Ošklivou, zaneřáděnou vodu! A ruku na srdce, kolik hospodyněk poctivě po každém zašpinění vodu vylije a natočí si čistou? Konstrukce mopu je oproti tomu navržena tak, že podlaha se dostane do kontaktu pouze s čistou vodou a ta špinavá končí ve speciální nádobce.
 ovládání vysavače
Robotický mop si zkrátka nestěžuje a bez sebemenších řečí maká! Zatímco člověk je po chvilce unavený, mop všechny podlahy v domácnosti vysaje a následně vytře dočista! Éra „domácího nicnedělání“ je téměř na dosah!

Zametání i vytírání je jednou provždy záležitostí robota, nikoli Vaší!
Ohodnoťte příspěvek