V jiných zemích lidé využívají mnohem častěji mobilheimy než je tomu v České republice. Oceňují je jako úžasnou alternativu předraženého bydlení. Ne každý chce investovat spoustu peněz do nemovitosti. Dříve byla nemovitost symbolem bohatství, ale dnes chtějí mladší lidé žít jinak. Chtějí peníze investovat do jiných hodnot. Na druhou stranu pochopitelně někde žít musíme a také očekáváme od toho bydlení určitý standard a kvalitu. Prostředí nás velmi formuje. To, zda se cítíme odpočinutí, v dobré náladě a celkový náš psychický stav velmi výrazně ovlivňuje právě to, jak se cítíme doma. Jak se nám to líbí. Je to byt či domov. Někteří lidé se ani ve velké vile necítí jako doma, někteří lidé dokáží být naprosto šťastni i v garsoniéře.

odpočinek s kávou a knihou

Sníte o domečku a zahrádce, ale považujete to především za nesplnitelnou utopii? Tak věřte tomu, že existuje varianta, která je cenově dostupná. Stačí jen vhodný pozemek, což je sice investice, ale samotný dům už je velmi levný. . Samozřejmě, že pokud je mobilheim určený k celoročnímu obývání, vyžaduje určité úpravy jako například zateplení objektu.

nová prostorná kuchyně

Oblíbené i jako rekreační objekty

Mobilheimy jsou oblíbené také jako rekreační objekty. Pokud máte zahrádku s ubohou chatkou a chystáte se na stavbu bytelné chalupy, možná byste se měli zamyslet, zda mobilní dům by nebyl tím nejlepším a dokonce i nejlevnějším řešením. Zajímejte se o tento způsob bydlení, stojí to rozhodně za zvážení.

děti v mácích

Velkou výhodou je, že se jedná o již zařízené domečky. Design je velmi efektivní a Vy si ušetříte spoustu starostí s kupováním vybavení. Je opravdu na Vás, zda to zvážíte. Možná to nevíte, ale Mobilheimy si oblíbili i některé celebrity a to nejen české, ale i zahraniční. Mobilheimy mají obvykle rádi lidé svobodného ducha, lidé, kteří preferují svobodu.