Představte si, že můžete vlastnit rodinný dům i Vy, který jste přesvědčen o tom, že ani za sto let Vám banka nepůjčí ani korunu na bydlení! A to proto, že jste veden, jako dlužník v registru dlužníků!

Tak právě nebankovní hypotéka je to pravé ořechové právě pro Vás, jako na míru stvořené řešení! Ve Vašem případě lze velmi trefně uplatnit pořekadlo, že naděje umírá poslední! Pokud opravdu vehementně lpíte na utkvělé představě bydlení ve vlastním rodinném domě, pak chytněte příležitost za pačesy a nepusťte!
dohoda o prodeji

Nepatří snad tato informace k Vašim nejšťastnějším zprávám v životě? Nestoupla Vaše dobrá nálada na ten nejvyšší možný stupeň radosti? Už jste si myslel, že dobrá nálada je pro Vás tabu? Nerozlil se náhle ve vás pocit naděje a štěstí? Jasně, že ano. Takové zprávy dokážou udělat divy s lidskou psychikou!
Fakta Vás přesvědčí
S nebankovní hypotékou si můžete odemknout bránu ke svému snu. Věřte, že nejásáte zbytečně.

Několik základních bodů Vás přesvědčí, že na vlastní bydlení můžete dosáhnout i Vy! Přítomná nebankovní hypotéka:

· nenahlíží do registru dlužníků,
· nezajímá se o Vaši bonitu,
· nezkoumá výši Vašich příjmů,
· nabízí dlouhodobou splatnost a ručení pouze nemovitostí,
· je neúčelová,
· má stejně nízké splátky, jako bankovní sektor.
výpočet půjčky
Co jediné musíte, je vlastnit nemovitost, kterou dáte v zástavu, musíte ji mít pojištěnou a musíte osobně podepsat úvěrovou smlouvu. A to opravdu nejde o žert na Váš účet. Na Váš účet přistanou jen peníze, které Vám nebankovní sektor půjčí.
Má vůbec smysl pokládat Vám otázku, jak se nyní cítíte, když to dobře víme? Obavy a nedůvěra v nebankovní hypotéku není na místě, když budete řádně a podle smlouvy dodržovat splátky. Je to úplně stejné, jako u všech ostatních úvěrů.