Co je na tom tak špatného? Mobilní domy celoroční jsou i v našich krajích už poměrně běžnou záležitostí! A Vy máte jednu neuvěřitelnou výhodu, kterou má málokdo! Jste majitelem pozemku, který je veden na katastru nemovitostí, jako zahrada. To je totiž to jediné, co opravdu potřebujete. Kam by Vám jinak dům postavili?

Je na Vás ale pořád vidět, že máte dojem, že si z Vás někdo dělá dobrý den. Zřejmě si neumíte představit, jak takový příbytek vypadá.
· Vypadá, jako každý jiný dům.
· Má všechny místnosti, které má mít. Kolik jich bude, je Váš problém, naše zbytečná starost.
· Můžete si jej nechat zateplit, jako každý jiný dům.

Tak, v čem to je, že je tak jiný, než ostatní domy?
Je to nepochopitelné, ale společnost, která domy dodává, Vám dům jednoduše přivezou. Celý najednou. Včetně vybavení, které si zvolíte předem!

Samozřejmě, že i služby, které společnost nabízí, jsou tak stejné, jako u běžně známých rodinných domků!
· Upraví základní desku, na kterou celý dům usadí.
· Dům, jak bylo řečeno, zateplí.
· Dům opraví, bude-li to zapotřebí.

A když si nevyberete z nabídky, vyrobí Vám dům šitý na míru. Přesně takový, jaký budete požadovat. Jestli Vám i nyní zůstane ten nevěřící výraz ve tváři, tak už nezbývá nic jiného, než si udělat čas, a rozjet se podívat na nabídku.

Samozřejmě, že nemusíte bydlet v mobilním domě celý rok, pokud máte, kde přebývat. Ale není důvod nepřebývat v netradičním celoročním mobilním domě, když už jej budete mít. To by zase byla škoda, ne?

U nás se mobilheim teprve rozvíjí.
Věřte, že i když se tento typ bydlení teprve rozvíjí, už dávno nebudete průkopníkem. Mnozí Vás v tomto směru předběhli. Ale stoprocentně nebudete poslední! To Vám může být zaručeno!
Není asi důvod, proč byste nerozšířil řady obyvatelů celoročních mobilních domů. Takže Vám přejeme šťastný výběr domu, ve kterém vychováte všechny své děti bez újmy na zdraví!