Našli jste podivné názvy na internetu a zajímalo by Vás, co to znamená? Všichni o tom píší recenze, jak si to užili, jak se dobře pobavili, a Vás zajímá, co se vlastně odehrávalo? Escape game v překlad znamená úniková hra. Najít ji můžete také pod názvy exit game, exit room nebo úniková místnost. Všechny tyto názvy znamenají jediné. Na vlastní kůži můžete vyzkoušet to, co znáte z počítačových her.
kulatá klika u starších dřevěných dveří
Přijdete do místnosti plné záhadných předmětů. Všude kolem Vás bude obklopovat atmosféra záhad. Úkolem je dostat se ven v omezeném čase. Pokud to splníte, máte vyhráno, ale pozor, musíte si pomoci sami. Dveře jsou zamčené, takže musíte začít přemýšlet, jak to udělat. Co můžete použít? Není někde skrytá nápověda? Našli jste ji? Musíte splnit nějaký úkol? Vše se odehrává ve skupině o dvou až pěti členech. Své spoluhráče si do týmu samozřejmě vybíráte sami a záleží pouze na Vás, jaký počet zvolíte. Můžete přijít dva, tři, čtyři nebo se může jednat i klidně hned o pět lidí. Pozvěte přátele, kolegy nebo další rodinné příslušníky na netradiční událost a zažijte na vlastní kůži jaké to je, když ve Vás koluje adrenalin.
modrý nápis open na bílé ceduli na dveřích

Adrenalin i zábava

· Celý tým se musí hodně snažit, abyste se dostali ven.
· Dívejte se kolem sebe, třeba uvidíte skrytou nápovědu. Vyřešíte různé úkoly a pomocí logického myšlení se dostanete ven?
· Netradiční zábava, ale i adrenalin a spousta nových zážitků Vás čeká při hře Samara nebo Dvojitý agent.
· Na vyřešení záhad máte 90 minut. Objevujte tajemství a záhady a vyřešte vše v daném čase.
· Vhodná zábava pro rodiny s dětmi, pro kolegy ve firmě, jako forma netradiční narozeninové oslavy, ale dá se využít i jako odpočinkové odpoledne plné zábavy, adrenalinu a netradičních zážitků. Ještě chvíli poté si budete vykládat o tom, co jste prožili. Zmiňte se kamarádům nebo spolužákům a uvidíte, že zažijete nevšední zážitek.