Vítejte do dvacátého prvního století, kdy je všechno nemožné najednou možné a všechno nesplnitelné se najednou splní jediným kliknutím myši. Přesně pro vás, pro ty, kteří chtějí nacpat všechny různé věci na jednu stěnu, přinášíme naše stěny obývací, které jsou ideální do všech obývacích pokojů, do všech ostatních pokojů, hodí se zkrátka ke každému interiéru a ke každému stylu. A proč?
stará skříň s přihrádkami v pokoji
Stěny obývací jsou něčím, co by nemělo v moderní, minimalistické a efektivní domácnosti určitě chybět. Jen si vezměte, co všechno za věci máte v takovém obývacím pokoji:

· Velká plošná televize, která zabírá místa jako blázen a je třeba jeden stolek nebo nějaký podstavec, který ji drží, pakliže ji tedy nemáte připevněnou ke stěně.
· Pořádné reproduktory, protože valná většina lidí má ráda pořádný zvuk, když si pouští film nebo seriál jejich volby
· Nejrůznější obrázky a fotky, v různých rámečcích a na různých místech, poházených po celém pokoji.
· Dekorační předměty, vázy, nádoby, mísy a kdo ví co všechno ještě by spadalo pod interiérový doplněk
· Rostlinky v květináčích
· Sbírky cédéček, dvdéček, videokazet z kamenných dob i nejrůznější jiné věci jako poháry ze soutěží, výrobky dětí apod.
obývací pokoj se vzorovanou stěnou a televizí
Zkrátka je toho více než dost v takovém obývacím pokoji. Byť je na vině přirozená hromadivost majetku, která je společným hobby snad každého člověka na této planetě, můžeme s tím jedním rázem zatočit. Stěny obývací jsou právě tím ideálním řešením, kdy všechny tyto výše zmíněné předměty můžeme díky spletité síti polic a nejrůznějších držadel všechny nacpat na „jednu stranu“ a uvolnit tak místo pro věci či nábytek, který byste mohli umístit právě na uvolněné místo. Díky tomu, že stěna zabírá prostor do výšky, se vám také vejde daleko více věcí i do mnoha šuplíků, které jsou umístěny na stěně. Takže proč byste vlastně s něčím takovým váhali? Kdo ví, my určitě neváháme!