Nechceme ztrácet čas. Nechceme čekat a chceme mít vše hned. Proto i v prostředí internetového nakupování platí, že vítězí ten, na jehož stránky se zákazníci dostanou jako první. Nezáleží nám na tom, zda daný produkt seženeme u konkrétní firmy. Vybíráme si podle toho, co nám nabídne vyhledávač. A právě ovlivnit výsledky vyhledávání je cestou, jak získat co nejvíce nových návštěvníků. Zkuste se zamyslet nad tím, jak vy sami postupujete, když si chcete zakoupit nějaké zboží. Napíšete hledané slovo nebo několik slov do vyhledávacího řádku. A čekáte na výsledek. Kolik odkazů jste ochotni prokliknout? Prvních dvacet? Rozhodně ne! Maximálně prvních pět a někdy dokonce jen první dva. Záleží na tom, zda naleznete to, co hledáte a za příznivou cenu, hned na prvních stránkách, které navštívíte. A pokud ano, již nebudete otevírat další stránky. Proto i vy musíte svůj e-shop posunout směrem vzhůru, k prvním příčkám ve vyhledávačích. My vám odpovíme na otázku https://www.seolight.cz/co-je-seo?

desing

Postaráme se o vše
Převážná většina našich zákazníků si oblíbila službu kompletní správy. Zaručit jim vyšší návštěvnost je tak naším úkolem, ke kterému přistupujeme s největší pečlivostí. Postaráme se o to, aby vaše stránky byly optimalizované pro vyhledávače vytipováním několika klíčových slov. Dále budeme pravidelně umisťovat zpětné odkazy na nejrůznější tematicky zaměřené weby. Vybíráme pouze ty s vysokou návštěvností. Jistě nemáte časový prostor na to, abyste si měsíčně vytvořili a publikovali desítky reklamních článků, které budou obsahovat odkaz na vaše stránky. V tom je nesporná výhoda kompletní správy. Vytváření a publikování PR článků s klíčovými slovy je její součástí.

seo copy

Není proč otálet a připravit se tak o celou řadu nových zákazníků, kteří vás můžou objevit již příští týden. Kontaktujte nás a objednejte si kompletní správu vašeho webu.