Ať je jakýkoliv problém s nečekaným přerušením dodávky elektřiny, nebo je zapotřebí opravit výmol na silnici někde mezi Lhotou a Kotěhůlkami, vždycky je zapotřebí si umět poradit.
· Na opravu silnice máte pracovníka, sbíječku i materiál na zacelení nerovnosti. Ale k tomu potřebujete také elektřinu. Ale kde ji vzít, když připojení na inženýrské sítě není možné?
· Mohli byste být zaskočeni nenadálým přerušením dodávky elektrické energie v zařízeních, která by mohla takovým přerušením dojít k nenahraditelným ztrátám?

proud

· A což teprve, kdyby šlo doopravdy o život? Nemocnice, lékařská pohotovost, operační sály, kdy jde skutečně o minuty!
Záložní diesel agregát je to, co potřebujete k zajištění provozuschopných oblastí. Bez něj se vážně neobejdete.

Myslete na všechno!
Aby se Vám nestalo, že byste byli nepřipraveni na nenadálé, nebo plánované akce, ke kterým je nutné připojení do elektrické sítě, zajistěte vše potřebné pro variantu absence elektrické energie. Dnes se bez elektřiny neobejde žádná firma, společnost, ale ani obyčejný občan. Tak to prostě je. Proto se vyvarujte takové nepřipravenosti.

· Pokud je zapotřebí opravy silnice v prostředí, kde inženýrské sítě nejsou poblíž, určitě je diesel agregát nejjednodušším řešením pro uskutečnění opravy. Jestli si takový zdrojový elektrický agregát koupíte, nebo jen pronajmete, to už záleží na výhodnosti pro Vaše potřeby.

diesel

· Pokud ovšem půjde o organizace, kterým přerušením dodávky elektrické energie mohou nastat ztráty, potom je pronájem diesel agregátů nutností!
Hlavně myslete na to, že elektrickou energii pro svou práci potřebujete. A navíc jste zodpovědný za to, aby vše šlapalo, jak má.

K provozu diesel agregátů samozřejmě potřebujete i naftu. Takže ani tento detail neopomeňte, když se pro diesel agregát, jako záložní, nebo primární zdroj rozhodnete!