Někteří lidé nejsou hloupí a někteří také umějí studovat lidské tělo. Profesor George L. Blackburnem se právě proto zaměřil na spalování tuků v lidském organismu. Už dlouho zkoumali, jak to celkově v procesech lidského těla chodí a vymysleli novou metodu hubnutí založenou na lékařských poznatcích o lidském těle.

Hubnutí má novou formu!

Zde se to týká jedné metody, která se nazývá proteinová dieta. Tato metoda je založená na stavu, který se označuje jako ketóza a proběhne ve vašem těle asi po 2 až 3 dnech, kdy začnete s touto dietou. Je to stav, kdy tělo začne odbourávat tuky, nikoliv však svalovou tkáň nebo svalovou hmotu, což je právě žádoucí. Musíte však dodržovat jisté nové stravovací návyky, abyste si takovýto stav ve svém těle navodili. Jsou k tomu potřebná jistá jídla a speciálně upravené potraviny, ale zbytek jídelníčku si klidně vytvoříte i v pohodlí svého domova. Máte několik jídel denně, takže se vůbec nemusíte obávat, že byste snad měli hlad.

Žádný sport tedy jenom v omezeném množství
Kromě nového jídelníčku však nebudete muset nic měnit ve svém denním režimu. Nemusíte ani chodit každý den cvičit. Můžete si zajít jednou za týden do posilovny nebo se projít, ale to je tak všechno. Spíše to budete chtít provozovat, než abyste museli, protože nový jídelníček vám navodí veselou náladu a budete se cítit plní energie, takže možná budete chtít něco i ve svém životě změnit.

Veselá nálada po celou dobu diety!
To je něco senzačního. Při tomto stylu totiž nemusíte čekat nějaké výkyvy nálad kvůli hladu, nebo z nedostatku nějakého vitamínu či jakékoliv jiné látky, která by snad byla pro tělo důležitá. Budete se radovat a mít dobrou náladu neustále. Má to ještě jedno velké plus a to takové, že samozřejmě při tomto stylu si také své tělo pročistíte. Dochází k detoxikaci, protože budete jíst jenom dobrá a zdravá jídla, která jsou po všech stránkách výborná.

Úspěch je zaručen, tak se nebojte vyzkoušet něco, co už funguje. Mnohým lidem to udělalo velkou radost, budete mezi nimi i vy?