Muži si vybírají jejich partnerky díky různým kritériím. Jejich „holka“ by měla být krásná, inteligentní, praktická, zodpovědná a alespoň trochu rozumná a nežárlit na každou maličkost, která se jich týká. Začátky vztahu bývají vždy nejhezčí díky tomu, že naši osobnost ještě neprojevujeme i v tom špatném světle.

O to více je pak horší zjištění, že jste netrefili přímo do černého, ale podstatně vedle, než jste si zpočátku mysleli.
prohlížení fotek

Rozchod je vždy trápením a ublížením

Jestli jste dospěli do stádia, kdy se s vaší milovanou už necítíte tak dobře, jak tomu bylo na začátku vašeho vztahu, kdy jste se nemohli od sebe odpoutat, pravděpodobně za to může něco, co na ní nemůžete vystát. Ať už je důvod k rozchodu jakýkoliv, záleží i na tom, jak ho vaší partnerce podáte.

Muži nejsou a ani nikdy nebyli dobří v tom, jak se rozejít citlivě. I díky tomu, jejich bývalé přítelkyně obchází obloukem i po několika letech po tom, co se s nimi rozešli. Z pohledu muže však nemůžete všechny ženy pokládat za hysterky, které odloučení neunesly. V mnoha případech je tomu tak, že vás milovaly více než vy jich a v neposlední řadě i způsob, jakým jste váš vztah ukončili.
přátelství

Je možné se rozejít důstojně?

Na tuto otázku je těžké odpovědět jednohlasně. Na všem záleží i z hlediska vašeho vztahu, který jste spolu vedli a rovněž i na příčině rozchodu, který nastal. Pokud vám však na partnerce, se kterou jste jednou tvořili pár a měli se rádi záleží a nehodláte o ní přijít z pozice kamarádky, musíte pro to i něco udělat.

Nemyslete si, není to žádná rarita! Spíše naděje pro další páry a příklad, že se lze rozejít i v dobrém.

Pravidlem „úspěšného odloučení“, ze kterého vzejde přátelství je i to, nedělat si zbytečné naděje a nemotat hlavu tomu druhému z hlediska svádění. Rovněž nejsou přípustné občasné milenecké střetnutí, které v tomto případě nadělají zbytečné potíže a vedou k postupné odměřenosti z obou stran.

Takže ano, není nemožné získat po ukončení vztahu kamarádku, kterou znáte lépe než kdokoliv jiný a brát ji jako blízkého člena, bez kterého si váš život nedovedete představit.