Touha cestovat se projevuje v různé míře. Někomu stačí pro uspokojení jenom jet do vedlejší vesnice, někdo potřebuje odletět na druhý konec světa. Pokud nejste až tak nároční, ale zároveň rádi poznáte nová místa, můžete se sbalit a vyrazit na jih Moravy, konkrétně do Mikulova. Tohle město si vás naprosto dostane, a to z mnoha důvodů. Kromě toho, že zde najdete krásné počasí, které j plné slunečního svitu, můžete očekávat i spoustu aktivit, kterých se nebudete moci pořádně nabažit.
hotelový pokoj
Jako příklad lze vzít jízdu na kole. Proto je celá oblast protkána širokou sítí cyklostezek, můžete očekávat, že zábavy nebude konců. Můžete se vydat kolem vodní nádrže Nové Mlýny, ale také třeba do kopců kolem Děviček. V každém případě se můžete těšit na pořádnou dávku zábavy, poznávání nebo sportu. Přitom to není jediná aktivita, kterou v oblasti Mikulova můžete provozovat.
cyklista v přírodě

Víno, vše se točí kolem něj

Kdo by si Mikulov nespojoval i s produkcí vína? Právě v této části České republiky se vyrábí to nejlepší, co můžete požadovat, je-li vaším cílem kvalitní víno. I to je důvod pro to, abyste si našli kvalitní Mikulov ubytování. V tomto městě se toho však skrývá mnohem více, co stojí za zhlédnutí. Ať už vaším cílem bude Kozí Hrádek, jeskyně nebo třeba nedaleké opevněné z doby před druhou světovou válkou určitě se nebudete nudit. K tomu všemu totiž v centru najdete hned několik historických a kulturních památek, které stojí za to vidět. Řeč však nesmí stát ani v ohledu Svatého kopečku, který by si měl vyšlápnout každý, kdo se do tohoto města někdy podívá. Scenérie, kterou lze spatřit po jeho vystoupání, totiž stojí za to nejenom v létě, ale také v zimě.
Ať už se rozhodnete do Mikulova jet z jakékoliv důvodu, stačí si najít vhodné ubytování, kde budete moci trávit noční hodiny, kdy budete čerpat energii na další dny.