Ano, americká nebankovní hypotéka opravdu je a existuje. A není to žádný podvod, kdy na začátku vyplatíte nesmyslné poplatky za nic! Konečně, stačí se seznámit! Jděte na naše stránky a pečlivě prostudujte nabídku. V téhle chvíli můžete mít konečně dostatek financí na vaše podnikatelské plány. Potřebujete rozšířit prodejní plochy, potřebujete přistavět výrobní haly, nakoupit stroje, vybavení, PC techniku, počítačové programy, líbilo by se vám inovovat portfolio služeb?
ručení nemovitostí
Na to vše, ale potřebujete finanční podporu. Kde však vzít, když zisky zatím nejsou podle představ? Pokud se obrátíte na ty správné finanční profesionály, máte vyhráno! Jsme špičková nebankovní společnost, která se ve světě finančnictví, podnikání a byznysu, pohybuje již řadu let. Klienti se na nás obracejí i opakovaně, rádi spolupracují s jistotou a garancí. Nabízíme mnoho výhod, nabízíme čerpání i se záznamem v registrech, či dokonce exekucí. Nabízíme jistotu nízkých splátek a umožňujeme předčasné splacení.
finanční starosti
Chápeme, že kdo rychle dává, dvakrát dává. Peníze můžete mít na účtu již do 24 hodin! Nepožadujeme žádné další osoby k ručení, stačí, když budete ručit vlastní nemovitostí. A je úplně jedno, jestli soukromou, nebo určenou k podnikatelským účelům. Rychle a bezpečně si zajistíte finance na další období a další podnikatelské plány. Jen málokdo by odolal tak skvělé nabídce! Měli byste vědět, že každoměsíční splátky si klient volí dle vlastního uvážení. Záleží na aktuálních možnostech, záleží hlavně a především na klientově přání. Pokud před vámi v bance zavřeli dveře, nevadí. Nemusíte se zbytečně trápit a dávat vale všem plánům. Je načase zařídit se po svém a ukázat, že do podnikatelského světa nepochybně patříte! Umíte si totiž poradit vždy, se vším a za všech okolností. Díky nám budete mít konečně po starostech.