Neexistuje snad nevěsta, která by si nepřála přímo pohádkovou svatbu. Aby se však tento sen splnil i vám, měly byste si ušetřit tolik práce s přípravou, kolik jenom můžete. Díky svatební agentuře to může být hračka, protože se tým zkušených lidí postará o to, aby byla organizace vaší svatby nejenže na úrovni, ale proběhla i zcela hladce.
nevěsta a družičky

Předložte svůj návrh, my vám ho zrealizujeme

Ženy mají zpravidla jasno v tom, jak by měl (nejen) jejich velký den proběhnout a co v něm nesmí bezpodmínečně chybět. Zpravidla je však náročné zorganizovat všechno tak, aby to vyšlo dle vašeho přání a nejlepšího úmyslu. S pomocí odborníků na přípravu svatebního obřadu a hostiny – to ale nemusí být nemožné.
Jsme připraveni vyslechnout vaše požadavky a zrealizovat jich tak, abyste byly s vaším dnem „D“ nanejvýš spokojené.svatební kytice

Co všechno zahrnují naše služby

Cílem úspěšné svatby je nepochybně plánování každého kroku do detailů. Abyste se nesetkaly s nějakými komplikacemi, budeme mít v péči veškeré přípravy a samozřejmě i řešení drobných problémů, které pochopitelně mohou nastat kdykoliv. S efektivním řešením, které proběhne rychle a v tichosti se však můžete spolehnout, že váš velký den nebude nijak ohrožen jeho dokonalou přípravou.
Jsme schopni vám nabídnout precizně zpracovaný harmonogram, a to jak svatebního obřadu, tak i hostiny a následující oslavy a zábavy. Zajistíme veškerou spolupráci a konzultace s dodavateli, postaráme se o degustace jídel a samozřejmě s vámi obejdeme i několik svatebních salonů a společně absolvujeme i zkoušku šatů.
Oddechnout si můžete i z hlediska administrativních prací, které budeme mít pod palcem a vy si s žádnými dokumenty nebudete muset lámat hlavu a obcházet úřady. Na naše prvotřídní služby se můžete spolehnout především proto, že je naším úkolem zprostředkovat svatbu snů pro každý pár, který si ji přeje mít nezapomenutelnou.