Sledovat současnou módu se někdy může zdát náročné, ale mnoho z nás zkrátka nechce vybočovat. Kterými kousky tedy uděláte parádu toto jaro? A co by nemělo chybět ve vašem šatníku?

Maskáčová

Maskáčový styl opět letí, a tak by neměl chybět ani ve vašem šatníku. Můžete si například pořídit pohodlné maskáčové šaty, tílko, nebo tenisky. Out nebudou ani doplňky s tímto vzorem, tudíž tenké jarní čepice, kabelky, i opasky.

Kardigany

Kardigany jsou v módě už nějaký ten rok, a ani tento nebude výjimkou. Dlouhý, pohodlný a stylový kardigan bude skvělým doplňkem v období, kdy není ani zima, ani horko.

nakupování a telefonování

Kostky

Kostkovaný a károvaný vzor se vrací každý pár let, tudíž jej ani z šatníku nevyhazujeme, spíš jen schováváme, až se opět vrátí do módy. Kárované, či kostkované bundičky, sáčka, nebo svetry budou toto jaro hitem.

Soupravy

Pohodlné, ale i stylové soupravy udělají toto jaro parádu. Ať už zvolíte soupravu teplákovou pro chladnější dny, nebo komplet sukně a tričko, určitě budete vypadat skvěle.

Tuniky

Pohodlí je hitem letošního roku, snad právě po náročném souboji s nemocemi a přísnými pravidly. A proto rozhodně nešlápnete vedle s pohodlnou tunikou doplněnou stylovým potiskem, nebo například zajímavou aplikací.

Overaly

Od věci nejsou ani overaly, tentokrát však odepinatelné, tudíž je můžete volně spustit přes tílko, nebo zapnout přes ramena. Je to další forma pohodlí v kombinaci s bezpečím před chladným větrem.

Bílé tenisky

Ano přesně tak. Letos se do módy vrací jednoduché bílé tenisky, mnohdy jemně doplněné pastelově duhovými vzory. Žádné kecky, ale opravdu pohodlné a kvalitní boty, které se hodí téměř ke všemu.

bílé tenisky

Kvalita

A kde nakupovat, abychom se vyhnuli nekvalitním oděvům, které nevydrží ani do konce jara? Volte jen prověřené prodejce, kteří nabízejí zboží od těch nejlepších výrobců. Nakupujete-li rádi z pohodlí domova, rozhodně nešlápnete vedle nákupem na e-shopu Mladá móda, kde nakoupíte ty nejstylovější kousky za dostupné ceny.