POCKET– ukládání článků
Aplikace se dá považovat za jednu z nejužitečnějších. Při práci na internetu většinou otevíráme mnoho webových stránek, ale některé si ani nestačíme pořádně přečíst. Někdy si stránku dokonce omylem zavřeme a pak jí pracně vyhledáváme v historii, v horším případě už vůbec nenajdeme. 
youtube v tabletu
Aplikace Pocket nám velmi jednoduše a bezpečně ukládá všechny články, videa či obrázky, které si přejeme později přečíst, podívat se na ně a prostudovat je, a to dokonce i offline, tedy bez připojení k internetu! Nemáte na článek momentálně čas? Kliknete pouze na ikonku aplikace a vše je uloženo  přesně tak, jak jste původně našli. Aplikaci si uložíte za pomoci doplňku pro prohlížeče či na mobil a můžete si z ní pak články číst kdekoliv. Také si je můžete přehledně třídit, archivovat i sdílet. Je to tak zajímavá a komfortní věc, že ji dokonce využívá i sám prezident USA Barack Obama.
 
PAPIER– poznámkový editor
Aplikace je k jedním z nejoblíbenějších produktů. Jde o nejrychlejší a nejjednodušší možnost, jak si  poznamenat skvělý nápad, který jsme při práci v rámci webového prohlížeče právě dostali.
Nač přerušovat rytmus rozdělané práce hledáním poznámkového bloku a dlouhou dobu se zase navracet k tempu původní práce. Stačí pouze aktivovat nové okno prohlížeče a vše potřebné si okamžitě zapsat. Text se v aplikaci dá samozřejmě upravovat, uložit i vytisknout.
 aplikace microsoft word
LASTPASS– uložení hesel
Neméně užitečná aplikace umožňuje dodržovat pravidla internetové bezpečnosti. Ta nás nabádají nikdy nepoužívat stejná hesla a nejlépe mít na každou webovou stránku jiné, samozřejmě dostatečně dlouhé. Avšak jak bychom si je všechny pamatovali.
Ani zápisy v notýsku nebo excelová tabulka nejsou právě to nejbezpečnější, zato Lastpass hesla ukládá spolehlivě internetovým zašifrováním a vejde se jich do něj neomezené množství.