Jste už ze školy dávno venku, ale zatoužili jste nyní „na stará kolena“ po nějakém tom titulu? Pak se přihlaste na dálkové studium a můžete se do toho pustit v jakém kolik věku. Věk zde totiž vůbec nehraje roli.
Nejste spokojeni ve vašem stávajícím zaměstnání, a tak byste si rádi našli nové pracovní místo, ale nemáte potřebné vzdělání nebo kvalifikaci? Pak se nejprve zaměřte třeba na dálkové studium nebo na různé kurzy, kterými si můžete vaše vzdělání či kvalifikaci doplnit.

archiv


Možností studia v dospělosti nebo ve stáří je dlouhá řada, stačí si jen vybrat vhodný obor a můžete se do toho pustit na plno.

Studium v dospělosti nebo ve stáří vám kromě nabytých vědomostí přinese také spoustu dalšího užitku. Především si potrénujete mozkové buňky, zlepšíte si vaši kvalifikaci nebo se dokonce dopracujete i k nějakému tomu titulu. Budete tak mít nové možnosti v oblasti zaměstnání a budete si moci třeba i zlepšit váš příjem. Díky nabytým znalostem, absolvovaným kurzům nebo získanému titulu tak budete perspektivnějším zaměstnancem pro vaše budoucí potenciální zaměstnavatele a práce se vám tak bude shánět o poznání lépe. Budete tak moci konečně začít dělat to, po čem jste tolik let toužili, ale doposud jste neměli čas nebo možnost tento obor vystudovat nebo v něm absolvovat různé kurzy.

univerzita

Studium v důchodovém věku
Jste už v důchodu a nevíte co s volným časem? I v tomto případě se můžete pustit do studia a trénovat si tak mozek, získávat nové vědomosti, znalosti a dovednosti. V takovém případě můžete navštěvovat třeba Univerzitu třetího věku, a to na různých fakultách. Jako senior tak můžete získat spousty nových znalostí třeba z oblasti vědy, historie, kultury nebo politiky, záleží jen na vás, o jakou oblast se zajímáte a kterou chcete studovat. Nabídka vzdělávacích programů je široká a každý si v ní jistě najde to svoje.