Jakmile bazén před létem napustíte, je v něm krásná, čistá a průzračná voda. Jenomže pokud nebudete používat správné přípravky k udržení kvality této vody, pak na konci sezóny budete mít místo blankytně modré vody spíše zelenou bažinu. Jak zabránit nežádoucím projevům a vlivům z prostředí, aby znehodnocovaly kvalitu vody? To je otázka, na kterou jenom málokdo zná odpověď. My však známe odpověď na otázku, jak správně udržovat kvalitu vody v bazénu, aby byla voda pořád stejně krásná, čistá, průzračná a hygienicky nezávadná.

bar v bazénu

Odpověď na tuto otázku si jistě také vybavíte. Všechno je to totiž o přípravcích pro úpravu vody v bazénech a zde narážíme na jeden z mnoha produktů. Jedná se o multifunkční tablety do bazénu 5v1 , které jsou vysoce účinné a velice snadno se aplikují. Stačí je nechat rozpustit ve vodě pomocí plováku nebo skimmeru.

Každý si přeje, abychom měli vodu ve svém domácím bazénu čistou a průzračnou. Jenomže často zapomínáme na fakt, že také čistá voda neničí a nedráždí naši kůži. Jakmile je voda znehodnocena může docházet více k vyrážkám, praskání kůže a dalším negativním projevům a to nejenom na kůži, ale také například ve vlasech. I z tohoto důvodu musíme být obezřetní a pravidelně vodu v bazénu nechávat čistit a ošetřovat. Nejsnadnější je to pomocí tablet 5v1, protože ty účinkují hned několika způsoby najednou, a proto nemusíte přidávat další a další prostředky k čištění vody v bazéně https://www.chlorito.cz/multi-tablety-5v1.

křesílka u bazénu

Účinky tablet 5v1

  1. Optimální hodnota PH
  2. Přípravek nedráždí pokožku
  3. Stabilní hodnoty chloru
  4. Stabilizace bazénové vody
  5. Mají prvotřídní složení
  6. Snadná manipulace a dávkování
  7. Výsledkem je čistá a zdravotně nezávadná voda
  8. Dezinfekce bazénové vody
  9. Vyvločkuje nečistoty, které se ve vodě nacházejí
  10. Eliminuje tvorbu řas

oprýskané dno

Přípravek spadá do kategorie bazénové chemie a je opravdu výjimečný a účinný. Jeho kvalitní parametry ukazují, že se na něho můžete opravdu spolehnout. Díky tomu budete mít i v domácích podmínkách nejkvalitnější vodu, kterou v bazénu můžete mít. Voda zůstane stále čistá a průzračná i v případě, když se přes léto budete koupat každý den.