Máte rodinný dům a řešíte, co byste měli pořídit na vaše okna, jestli třeba meziskelní nebo interiérové žaluzie, nebo jiný druh stínící techniky? Chcete okna vašeho rodinného domu pořádně zabezpečit a zároveň také ochránit před sluncem a větrem? Pak popřemýšlejte o speciálním multifunkčním druhu stínící techniky. Pro váš rodinný dům mohou být ideálním řešením namontování venkovních rolet, které vám poskytnou spousty různých výhod a na maximum splní všechny vaše požadavky, které na pořízení této stínící techniky kladete.

balkony

Co vám přinesou předokenní rolety za výhody?

–          ochrana před slunečními paprsky a dokonalé zatemnění
–          ochrana před mechanickým poškozením oken a před vloupáním
–          ochrana proti úniku tepla a tím pádem také finanční úspora za topení
–          izolace od nežádoucích venkovních zvuků

Pořízení předokenních rolet je zkrátka praktickým řešením pro všechny, kteří hledají především zatemnění do oken a zároveň také ocení další z vyjmenovaných výhod. Zlepšete efektivně váš komfort při bydlení a využívejte nesporných výhod, které vám tento okenní doplněk přinese.

Jaké druhy této stínící techniky do vašich oken u nás můžete pořídit:
·         předokenní
·         nadokenní
·         bezpečnostní
·         atypické
·         dřevěné nebo hliníkové lamely
·         doplněné o síť proti hmyzu

pc

Pro vaše maximální pohodlí při ovládání vašich nových okenních rolet také můžete zvolit kromě ručního pohonu také pohon elektrický. Za příznivou cenu tak pořídíte nejen žádoucí zatemnění a zabránění proniknutí nežádoucích slunečních paprsků do vašeho domova, ale také tím současně získáte ochranu před vloupáním, nežádoucími pohledy kolemjdoucích a před povětrnostními vlivy. Vaše okna mohou být také v souladu s přírodou, a to pokud zvolíte dřevěné provedení, které vám nejen dobře poslouží, ale také dobře vypadá.

Ochrana oken před sluncem i jejich zabezpečení
4 (80%)4