Máte rodinný dům a řešíte, co byste měli pořídit na vaše okna, jestli třeba meziskelní nebo interiérové žaluzie, nebo jiný druh stínící techniky? Chcete okna vašeho rodinného domu pořádně zabezpečit a zároveň také ochránit před sluncem a větrem? Pak popřemýšlejte o speciálním multifunkčním druhu stínící techniky. Pro váš rodinný dům mohou být ideálním řešením namontování venkovních rolet, které vám poskytnou spousty různých výhod a na maximum splní všechny vaše požadavky, které na pořízení této stínící techniky kladete.

Co vám přinesou předokenní rolety za výhody?

– ochrana před slunečními paprsky a dokonalé zatemnění
– ochrana před mechanickým poškozením oken a před vloupáním
– ochrana proti úniku tepla a tím pádem také finanční úspora za topení
– izolace od nežádoucích venkovních zvuků

Pořízení předokenních rolet je zkrátka praktickým řešením pro všechny, kteří hledají především zatemnění do oken a zároveň také ocení další z vyjmenovaných výhod. Zlepšete efektivně váš komfort při bydlení a využívejte nesporných výhod, které vám tento okenní doplněk přinese.

Jaké druhy této stínící techniky do vašich oken u nás můžete pořídit:
· předokenní
· nadokenní
· bezpečnostní
· atypické
· dřevěné nebo hliníkové lamely
· doplněné o síť proti hmyzu

Pro vaše maximální pohodlí při ovládání vašich nových okenních rolet také můžete zvolit kromě ručního pohonu také pohon elektrický. Za příznivou cenu tak pořídíte nejen žádoucí zatemnění a zabránění proniknutí nežádoucích slunečních paprsků do vašeho domova, ale také tím současně získáte ochranu před vloupáním, nežádoucími pohledy kolemjdoucích a před povětrnostními vlivy. Vaše okna mohou být také v souladu s přírodou, a to pokud zvolíte dřevěné provedení, které vám nejen dobře poslouží, ale také dobře vypadá.